U bent hier

Vincent Van Peteghem

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Vincent Van Peteghem?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (26 mei 2019 - 1 oktober 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (26 mei 2019 - 1 oktober 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 1 oktober 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid 9 oktober 2019 - 1 oktober 2020)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Gent op 28 oktober 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 november 2016 - 25 mei 2019)