U bent hier

Vera Celis

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 6 januari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 4 december 2018)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (secretaris 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 1 december 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 30 november 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Turnhout op 6 augustus 1959