U bent hier

Valerie Taeldeman

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Valerie Taeldeman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Eeklo op 27 december 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (22 februari 2019 - 23 mei 2019)