U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid sinds 25 mei 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 7 oktober 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Mortsel (sinds 1 januari 2007)
Andere functies
  • partijvoorzitter Vlaams Belang (sinds 19 oktober 2014)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 477 18 91 42