U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (situatie op 4 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 4 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid situatie op 30 september 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (tweede ondervoorzitter situatie op 30 september 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid 9 oktober 2019 - 30 september 2020)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (tweede ondervoorzitter 9 oktober 2019 - 30 september 2020)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Keulen op 20 september 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Mechelen (2 januari 2001 - 1 januari 2007)
  • gemeenteraadslid Sint-Katelijne-Waver (situatie op 2 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Mechelen (2 januari 2007 - 27 januari 2010)
  • schepen Sint-Katelijne-Waver (2 januari 2013 - 1 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (situatie op 13 oktober 2020)
Diploma's
  • licentiaat rechten, Universiteit Antwerpen (1998)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL