U bent hier

Tine Van den Brande

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Tine Van den Brande

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Tine Van den Brande?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Tine Van den Brande

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (tweede ondervoorzitter sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Gent op 3 januari 1966
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Mechelen (2 januari 2013 - 23 april 2018)
Beroep
  • actrice/presentatrice/producer/bedrijfsleider, bvba Kanaalnimf (sinds 1992)
Diploma's
  • dramatische kunsten, Studio Herman Teirlinck (1989)
  • secundair, K.A. Diest (1985)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL