U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Leuven op 5 maart 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid Raad voor Maatschappelijk Welzijn Scherpenheuvel-Zichem (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Scherpenheuvel-Zichem (sinds 2 januari 2019)
Interesses
  • gezondheidszorg
  • sociale zekerheid
  • maatschappelijk welzijn
  • veiligheid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL