U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de Vervolgingen (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 24 juni 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Diest op 15 juni 1976
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Leuven (2 januari 2000 - 31 december 2006)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (14 oktober 2003 - 9 juni 2007)
  • tweede ondervoorzitter van de Senaat (sinds 18 juli 2019)
Diploma's
  • jurist, KULeuven (2001)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Papenvest 12/A604
1000 BRUSSEL
GSM: +32 479 99 46 31