U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 4 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 4 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Tongeren op 14 juli 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Riemst (sinds 2 januari 2013)
Beroep
  • parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2008 - 2010)
  • secretaris Patrick Dewael, Kamer van Volksvertegenwoordigers-stad Tongeren (2010 - 2013)
  • kabinetschef gedeputeerde Igor Philtjens, provincie Limburg (2013 - 2015)
  • regiocoördinator Limburg, Open VLD nationaal (2015 - 2019)
  • coördinator Partijwerking, Open VLD nationaal (2019 - 2019)
Diploma's
  • master European Social Security, KULeuven (2009)
  • master European Law School, Universiteit Maastricht (2007)
  • bachelor European Studies, Universiteit Maastricht (2006)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Iers-Kruisstraat 76b2
3770 RIEMST