U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid situatie op 14 oktober 2020)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid 30 september 2020 - 14 oktober 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (tweede ondervoorzitter 9 oktober 2019 - 30 september 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 1 juni 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Gent (situatie op 2 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • voorzitter van de Senaat (situatie op 13 oktober 2020)
Beroep
  • kabinetsmedewerker Vlaams minister Fientje Moerman, Vlaamse regering (2003 - 2006)
  • kabinetschef schepen Sas van Rouveroij, stad Gent (2006 - 2009)
  • parlementair medewerker Vlaams volksvertegenwoordiger Sas van Rouveroij, Vlaams Parlement (2009 - 2014)
  • adjunct-kabinetschef Vlaams minister Sven Gatz, Vlaamse regering (2014 - 2019)
Diploma's
  • politieke wetenschappen, Universiteit Gent (2003)
  • Latijn-wetenschappen, Bisschoppelijk Lyceum der Grauwe Zusters (1999)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 499 59 39 69