U bent hier

Sas van Rouveroij

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Sas van Rouveroij?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (tweede ondervoorzitter 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 25 september 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 25 september 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 4 mei 2011 - 24 september 2013)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2011 - 24 september 2013)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2011 - 24 september 2013)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2011 - 24 september 2013)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2011 - 24 september 2013)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2011 - 24 september 2013)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 september 2013)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 26 april 2011 - 15 september 2013)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (secretaris 10 oktober 2011 - 14 februari 2012)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2011 - 9 oktober 2011)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 3 mei 2011)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Sint-Amandsberg (Gent) op 13 juni 1957