U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Deinze op 12 maart 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Deinze (1 januari 2008 - 31 december 2012)
  • gemeenteraadslid Deinze (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (9 oktober 2012 - 24 mei 2014)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (8 maart 2013 - 17 november 2014)
  • vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • provinciaal bewegingsverantwoordelijke, N-VA (2010 - 2012)
  • accountmanager, Nevelland (2002 - 2010)
  • drukkerijmedewerker (1993 - 2002)
Diploma's
  • GPB-opleiding, Sint-Antonius Gent (1995)
  • graduaat grafische bedrijven, HIGRO Gent (1992)
Interesses
  • sociale economie
  • natuur - milieu - klimaat
  • visserij
  • dierenwelzijn
  • onderwatererfgoed
  • landbouw - veeteelt

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kortrijksesteenweg 149
9800 DEINZE
Telefoon: +32 9 386 99 94
GSM: +32 474 87 53 97