U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te LEOPOLDSTAD op 16 juli 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • voorzitter van de Senaat (17 juli 2014 - 14 oktober 2014)
  • voorzitter van de Senaat (11 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Bureaulid van de Senaat (sinds 14 oktober 2014)
  • Bureaulid van de Senaat (ondervoorzitter) (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • fractievoorzitter in de Senaat CD&V-fractie (19 juni 2003 - 10 oktober 2011)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (sinds 30 mei 2017)
Diploma's
  • licentie rechten, KU Leuven (1983)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kasteeldreef 10
8510 KORTRIJK(MARKE)