U bent hier

Rob Beenders

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 29 september 2015)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Bree op 26 april 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (22 april 2016 - 23 mei 2019)