U bent hier

Peter Wouters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 6 januari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Wilrijk op 22 maart 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)