U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 juli 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 19 oktober 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Wilrijk op 2 december 1962

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL