U bent hier

Ortwin Depoortere

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ortwin Depoortere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (28 september 2015 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (28 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (toegevoegd lid 22 oktober 2015 - 25 mei 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Izegem op 23 oktober 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (8 juli 2004 - 2 mei 2007)