U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 5 juli 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 5 juli 2017)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 5 juli 2017)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 5 juli 2017)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid sinds 25 oktober 2017)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 5 juli 2017)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 5 juli 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 1 maart 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Schilde (17 januari 2011 - 31 december 2012)
Beroep
  • Coördinator Studio89, vzw Unitas (2014 - 2017)
Diploma's
  • Bachelor Poltieke Wetenschappen, Universiteit Antwerpen (2011)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Helenalei 47
2018 ANTWERPEN
GSM: +32 495 68 08 17