U bent hier

Miranda Van Eetvelde

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Miranda Van Eetvelde?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 13 maart 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 12 maart 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 september 2016)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Zele op 24 september 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (7 november 2014 - 23 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)