U bent hier

Michel Doomst

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Halle-Vilvoorde (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 25 september 1995)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Gooik op 13 november 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (7 december 2011 - 4 maart 2013)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (10 juni 2007 - 12 juni 2010)