U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recente vragen

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 25 februari 1976
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (2 januari 2013 - 11 februari 2015)
  • lid van de districtsraad Berchem (16 januari 2007 - 4 juli 2007)
  • gemeenteraadslid Sint-Gillis-Waas (1 januari 2000 - 1 augustus 2006)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • secretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (14 november 2013 - 24 mei 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter Groen (situatie op 15 november 2014)
Beroep
  • wetenschappelijk medewerker, VUB (mei 2002 - maart 2004)
  • halftijds wetenschappelijk medewerker, VUB (maart 2004 - februari 2006)
  • halftijds wetenschappelijk medewerker, KULeuven (maart 2004 - februari 2006)
  • wetenschappelijk medewerker (75%), VUB (maart 2006 - juni 2007)
Diploma's
  • licentiate vergelijkende cultuurwetenschappen, Universiteit Gent (2001)