U bent hier

Maurice Helsen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (6 februari 2019 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (6 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 13 februari 2019 - 25 mei 2019)

Meer info

Geboren te Lier op 14 maart 1965