U bent hier

Mathias De Clercq

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Mathias De Clercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 7 januari 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 7 januari 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 7 januari 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 7 januari 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 7 januari 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Gent op 26 december 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (21 december 2007 - 12 juni 2010)