U bent hier

Martine Taelman

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 26 september 2018 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 25 september 2018)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Lier op 19 juli 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 december 2018)
  • rechtstreeks verkozen senator (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • gecoöpteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)