U bent hier

Zaterdag 16 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op zaterdag 16 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit op een zaterdag ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (voorzitter 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 3 december 2013)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (ondervoorzitter 12 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 11 december 2006)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Oudenaarde op 29 januari 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Oudenaarde (sinds 1 januari 2001)
  • gemeenteraadslid Oudenaarde (sinds 1 januari 1995)
  • schepen Oudenaarde (1 januari 1995 - 31 december 2000)
Beroep
  • ambtenaar, GO! onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap (1975)
Diploma's
  • HSO, Provinciaal Technisch Instituut Zottegem (1975)
Interesses
  • binnenlands bestuur - lokale besturen
  • administratieve vereenvoudiging
  • toerisme
  • sport
  • cultuur

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Nederenamestraat 348
9700 OUDENAARDE
Telefoon: +32 55 49 70 67

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 56
Fax: +32 2 552 44 98