U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Mechelen op 8 augustus 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Mechelen (sinds 1 januari 2001)
  • eerste schepen Mechelen (sinds 1 januari 2013)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)
  • lid van het Comité van de Regio's (16 oktober 2012 - 25 januari 2015)
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 15 oktober 2012)
  • vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (sinds 1 januari 2010)
Beroep
  • docent (1994 - 2009)
  • advocaat (1993)
Diploma's
  • aggregaat HOKLT, KU Leuven (1993)
  • licentie rechten, KU Leuven (1993)
  • kandidatuur wijsbegeerte, UFSAL-Brussel (1992)
Interesses
  • sociale huisvesting
  • sport
  • vierdewereldproblematiek
  • staatshervorming, Europa en internationale politiek

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Leegheid 14
2800 MECHELEN
Telefoon: +32 15 21 92 30
Fax: +32 15 27 22 01

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 42 16
GSM: +32 495 10 17 27