U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 18 december 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Brugge op 26 juli 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Beroep
  • uitzendconsulente, Accent (oktober 2007 - december 2008)
  • attaché, dienst Vreemdelingenzaken, FOD Binnenlandse Zaken (2008 - 2014)
  • adviseur Veiligheid en Migratie, kabinet Asiel en Migratie (2014 - 2018)
  • adviseur Beleidscel, dienst Vreemdelingenzaken, FOD Binnenlandse Zaken (januari 2019 - mei 2019)
Diploma's
  • academische initiële lerarenopleiding, Universiteit Gent (2007)
  • master in de criminologische wetenschappen, Universiteit Gent (2006)

Contact