U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 31 mei 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Sint-Gillis-Waas (sinds 1 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Sint-Gillis-Waas (sinds 2 januari 2013)
  • schepen Sint-Gillis-Waas (4 september 2014 - 31 december 2018)
Beroep
  • leerkracht wiskunde, VTI Sint-Laurentius Lokeren (2014 - 2019)
Diploma's
  • bachelor secundair onderwijs wiskunde en economie, Odisee Sint-Niklaas (2014)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Omer De Meyplein 1
9170 SINT-GILLIS-WAAS
Telefoon: +32 3 727 17 00

Privé

Heidestraat 114/B2
9170 SINT-GILLIS-WAAS
GSM: +32 472 85 55 45