U bent hier

Lydia Peeters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (26 mei 2019 - 1 oktober 2019)
  • Open Vld (25 mei 2014 - 8 januari 2019)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (26 mei 2019 - 1 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 8 januari 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 8 januari 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 8 januari 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (tweede ondervoorzitter 30 september 2015 - 8 januari 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 29 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Maaseik op 17 januari 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester (verhinderd) Dilsen-Stokkem (sinds 9 januari 2019)
Minister
  • Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken (sinds 2 oktober 2019)
  • viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Begroting, Financiën, Energie, Cultuur, Media en Jeugd (18 juli 2019 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Begroting, Financiën en Energie (9 januari 2019 - 17 juli 2019)