U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid situatie op 22 januari 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Truiden op 10 december 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Sint-Truiden (1 januari 1995 - 2 december 2012)
  • gemeenteraadslid Sint-Truiden (situatie op 1 januari 1989)
  • provincieraadslid Limburg (3 december 2012 - 17 juni 2019)
  • gedeputeerde Limburg (3 december 2012 - 1 december 2018)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 december 1999 - 17 mei 2003)
Diploma's
  • master handels- en bestuurswetenschappen, Economische Hogeschool Limburg (1981)
Interesses
  • milieu
  • natuur
  • dierenwelzijn
  • veiligheid
  • gemeenten en provincies

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Kommanderijstraat 3
3800 SINT-TRUIDEN
Telefoon: +32 11 68 78 04

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 475 44 68 72