U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid sinds 25 oktober 2017)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Schoten op 27 november 1966
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen Antwerpen (sinds 9 mei 2003)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (23 december 1999 - 17 mei 2003)
Beroep
  • gewezen kabinetschef schepen van de haven, Stad Antwerpen
  • gewezen assistent economische politiek, UFSIA
Diploma's
  • Verzekeringsmanagement, EHSAL
  • licentiaat Toegepaste Economische Wetenschappen, UFSIA (1989)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Lange Koepoortstraat 59
2000 ANTWERPEN

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL