U bent hier

Lode Ceyssens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (18 juni 2019 - 31 augustus 2021)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (26 mei 2019 - 31 augustus 2021)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2021)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2021)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (eerste ondervoorzitter 9 oktober 2019 - 31 augustus 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Opvolgingsommissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Bree op 13 maart 1972