U bent hier

Lionel Bajart

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid 4 juli 2018 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (eerste ondervoorzitter 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (eerste ondervoorzitter 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 24 januari 2017)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Anderlecht op 14 mei 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (9 oktober 2018 - 23 mei 2019)