U bent hier

Lies Jans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (voorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 18 april 2018 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 17 april 2018)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 6 maart 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 13 januari 2010 - 9 januari 2013)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 1 december 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 18 januari 2011)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 30 november 2010)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 19 januari 2010)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 19 januari 2011 - 4 maart 0013)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Anderlecht (Brussel) op 20 januari 1974
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)