U bent hier

Laurence Libert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (6 december 2006 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Hasselt op 29 maart 1980