U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Waregem op 14 oktober 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Waregem (situatie op 1 januari 2007)
  • gemeenteraadslid Waregem (situatie op 3 januari 1995)
Beroep
  • zelfstandig kinesitherapeut (1988 - 2005)
Diploma's
  • kinesitherapie, Bijloke Campus Gent (1988)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Gemeenteplein 2
8790 WAREGEM
Telefoon: +32 56 62 12 00

Privé

Stationsstraat 49/31
8790 WAREGEM
Telefoon: +32 56 62 12 00
GSM: +32 474 87 01 40