U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Benelux Interparlementaire Assemblee (plaatsvervangend lid sinds 6 december 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 18 december 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Aalst op 21 september 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Denderleeuw (sinds 14 februari 2019)
  • gemeenteraadslid Denderleeuw (sinds 1 januari 2001)
  • lid van de politieraad Denderleeuw (1 januari 2006 - 5 juni 2019)
Beroep
  • vacatureconsulent, VDAB (2003 - 2007)
  • parlementair medewerker, Vlaams Belang (2007 - 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 476 22 64 97