U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (tweede ondervoorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Halle op 8 september 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Beersel (sinds 7 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Beersel (2 januari 2006 - 1 januari 2013)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (3 december 2018 - 17 juni 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Beroep
  • parlementair medewerker, Brussels Hoofdstedelijk Parlement (2009 - 2011)
  • nationaal woordvoerder, Vlaams Belang (2011 - 2019)
Diploma's
  • master politieke wetenschappen, VUB (2009)
Interesses
  • binnenlandse politiek
  • Vlaamse rand
  • dierenwelzijn
  • immigratie
  • onderwijs