U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
  • sp·a (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 29 november 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Aalst op 11 juni 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Liedekerke (sinds 25 januari 2007)
  • schepen (titelvoerend) (sinds 3 januari 2019)
  • schepen van cultuur, communicatie, DKO, gemeenschapscentrum en speelpleinen Liedekerke (1 januari 2013 - 30 juni 2014)
  • schepen van financiën en feestelijkheden Liedekerke (1 januari 2012 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
Beroep
  • aspirant FWO en assistent communicatiewetenschappen, VUBrussel (1989 - 1998)
  • professor communicatiewetenschappen, VUBrussel (sinds 1998)
Diploma's
  • doctor in de sociale wetenschappen, richting communicatiewetenschappen, VUBrussel (1998)
Interesses
  • media en cultuur
  • onderwijs en wetenschapsbeleid
  • de Rand

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL