U bent hier

Kathleen Helsen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Kathleen Helsen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 2 december 2018)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • CVP (27 januari 1998 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 2 december 2018)
  • Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 24 september 2014 - 1 december 2018)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 2 december 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 1 december 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 februari 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 30 april 2008 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (27 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)

Meer info

Geboren te Geel op 23 juli 1965