U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Herk-de-Stad op 9 maart 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-voorzitter Herk-de-Stad (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • gemeenteraadslid Herk-de-Stad (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Herk-de-Stad (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Diploma's
  • Germaanse filologie, KULeuven (1993)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kerkstraat 74
3540 HERK-DE-STAD
GSM: +32 474 78 16 81