U bent hier

Jos Lantmeeters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (26 mei 2019 - 31 augustus 2020)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (26 mei 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor de Vervolgingen (vast lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Deontologische Commissie (vast lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (voorzitter 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (voorzitter 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Genk op 30 maart 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie Limburg (situatie op 1 september 2020)