U bent hier

Joris Poschet

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (eerste ondervoorzitter 27 september 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid 4 juli 2018 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 26 september 2017)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Temse op 14 maart 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (28 april 2017 - 23 mei 2019)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (11 juni 2019 - 17 juli 2019)