U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 juli 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Zottegem op 8 oktober 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Zottegem (sinds 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Zottegem (sinds 1 januari 2007)
  • schepen Zottegem (1 januari 2010 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 december 2011 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (17 februari 2008 - 13 juni 2010)
Andere functies
  • Adviseur Eerste minister Yves Leterme (1 januari 2009 - 1 januari 2009)
Beroep
  • Wetenschappelijk medewerker, CD&V-kamerfractie (2005 - 2007)
  • Juridisch adviseur, ADMB (2004 - 2005)
Diploma's
  • Aanvullende opleiding criminologische wetenschappen, Ugent (2003)
  • Master rechten, UGent (2002)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Astridstraat 49
9620 ZOTTEGEM
Telefoon: +32 9 364 64 51