U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 6 januari 2016)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Mechelen op 30 september 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Kalmthout (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 29 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Europese mandaten
  • vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (sinds 12 oktober 2010)
Beroep
  • making surveyor, ITS (1990 - 2010)
Interesses
  • horeca
  • toerisme
  • brandweer
  • verenigingsleven

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Koningin Elisabethlaan (C) 13
2920 KALMTHOUT
GSM: +32 496 78 28 77