U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 juli 2014)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 juli 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 6 juni 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Ieper (sinds 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Ieper (1 januari 1983 - 31 december 1991)
  • schepen Ieper (1 januari 1983 - 31 december 1991)
  • provincieraadslid West-Vlaanderen (1 januari 1985 - 12 juli 2009)
  • eerste gedeputeerde provincie West-Vlaanderen (1 januari 1991 - 12 juli 2009)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 2 januari 2013)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)
Beroep
  • directeur, VLOR (1991)
  • kabinetsadviseur (1980 - 1991)
  • pedagoog, Vrije Normaalscholen Brugge (1979 - 1980)
  • vrijgestelde jeugdwerk (1975 - 1979)
Diploma's
  • geaggregeerde HSO, KU Leuven (1979)
  • licentiaat pedagogische wetenschappen, KU Leuven (1976)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Capucienenstraat 104
8900 IEPER

Kantoor

Stadskantoor Auris - Ter Waarde 1
8900 IEPER
Telefoon: +32 57 45 16 00
GSM: +32 495 54 50 06