U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (situatie op 18 juni 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid situatie op 21 oktober 2020)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid 3 juni 2020 - 21 oktober 2020)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 7 november 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Roeselare (1 januari 2000 - 31 december 2012)
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Roeselare (situatie op 1 januari 2013)
  • provincieraadslid West-Vlaanderen (1 oktober 2006 - 17 juni 2019)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Vlaanderenstraat 1
8800 ROESELARE (BEVEREN)

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 484 98 33 18