U bent hier

Hermes Sanctorum-Vandevoorde

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hermes Sanctorum-Vandevoorde?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (6 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 5 september 2016)
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (7 juni 2009 - 11 januari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (toegevoegd lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (derde ondervoorzitter 17 februari 2016 - 5 september 2016)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 5 september 2016)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 14 juni 2011)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Jette (Brussel) op 7 mei 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (24 april 2015 - 1 oktober 2016)