U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (toegevoegd lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (toegevoegd lid 25 mei 2016 - 10 januari 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Ninove op 12 maart 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Ninove (sinds 1 februari 1995)
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Ninove (sinds 1 januari 1995)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • quaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (1 juli 2007 - 1 juli 2010)
Andere functies
  • Kabinetsmedewerker bij federaal minister André Geens (1 januari 1990 - 1 januari 1991)
Beroep
  • Medewerker, Vlaams Belang-fractie (1994 - 1999)
  • Sociaal inspecteur, RVA (1992 - 1994)
  • Consulent, VDAB (1991 - 1992)
Diploma's
  • Sociaal adviseur, Erasmushogeschool Brussel (1990)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Brusselseheerweg 102
9403 NINOVE(NEIGEM)
GSM: +32 495 48 36 97