U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 23 september 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Roeselare (sinds 1 januari 1995)
  • schepen Roeselare (sinds 1 januari 2013)
  • eerste schepen Roeselare (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • schepen Roeselare (1 januari 1998 - 31 december 2006)
Beroep
  • verpleegkundige consul., Dermatoloog (1979 - 1987)
Diploma's
  • Verpleegkundige, Verpleeginstituut Roeselare (1979)
Interesses
  • welzijn
  • wonen

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Duivigestraat 20
8800 ROESELARE
Telefoon: +32 51 74 68 55

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 75